2Pi Group

używamy ciasteczek dowiedz się więcej

X
Zaangażowani byliśmy m.in. w organizację wydarzenia, a także rozstrzygnięcie konkursu "Firma Zaangażowana Społecznie 2015", „Najlepsza Inicjatywa Międzysektorowa” oraz w rozdzielenie Funduszu Grantowego FIR. Mieliśmy przyjemność, za pośrednictwem naszego CEO - Leszka Miazgi (członka Rady Programowej FIR), wręczyć jednemu z laureatów nagrodę, którą z radością ufundowaliśmy.

Spotkanie odbyło się na terenie obiektu naszego partnera Stadionu Energa Gdańsk, a cześć z warsztatów w szatni zaprzyjaźnionego klubu Lechia Gdańsk. To się nazywa współpraca międzysektorowa - idea, która przyświeca inicjatywie FIR.Zaangażowani byliśmy m.in. w organizację wydarzenia, a także rozstrzygnięcie konkursu "Firma Zaangażowana Społecznie 2015", „Najlepsza Inicjatywa Międzysektorowa” oraz w rozdzielenie Funduszu Grantowego FIR. Mieliśmy przyjemność, za pośrednictwem naszego CEO - Leszka Miazgi (członka Rady Programowej FIR), wręczyć jednemu z laureatów nagrodę, którą z radością ufundowaliśmy.

Spotkanie odbyło się na terenie obiektu naszego partnera Stadionu Energa Gdańsk, a cześć z warsztatów w szatni zaprzyjaźnionego klubu Lechia Gdańsk. To się nazywa współpraca międzysektorowa - idea, która przyświeca inicjatywie FIR.